Vlootdag Harlingen
U kunt genieten van de Nautische sfeer in en om Harlingen en krijgt een indruk van haar activiteiten op het Wad, live muziek, heerlijk eten, de Nautische markt & braderie, een Shantykoor, bezichtigen van oude ambachten, diverse workshops en kinderen kunnen zich vermaken in/op de aanwezige attracties.
Aan beide kanten van de haven liggen de klippers, schoeners en tjalken klaar om u aan boord te nemen. Er is de mogelijkheid om de schepen te bezichtigen, te genieten van de sfeer op het speciaal voor deze dag ingerichte ‘Vlootdag terras’ en als klap op de vuurpijl kunt u een stukje meevaren met een van de schepen op het Wad klik hier voor meer info.
Bij de Vlootdag hoort uiteraard een Nautische markt & braderie, de organisatie van deze markt is uitbesteed aan BENG Evenementen. De Nautische markt & Braderie wordt op zaterdag 14 april 2012 van 12.00 -18.00 uur gehouden en is te vinden langs de Zuiderhaven (zeezijde) in Harlingen. Hier zult u o.a. allerlei watersport- en scheepsgerelateerde artikelen zowel nieuw als tweedehands aantreffen. Naast het Nautische gedeelte is er ook ruimte voor deelnemers die allerhande snuisterijen, antiek & curiosa, kleding, boeken, sieraden, ambachtelijke (h)eerlijkheden, hippe & kunstige, eigen ontwerp en/of makelij aanbieden.
Belangstellenden kunnen zich inschrijven via het aanmeldformulier op de site.
Impressie 2011 - Film: Clemens van der Zwet - CZVideoful



0517-418117 / 06-51336169
volg ons via Twitter